НОВИНИ

Додон відмовився затвердити закон про заборону російських каналів

Президент Молдови повернув відповідний законопроект назад до парламенту, додавши, що більшість молдаван "Рф вважають дружньою державою".

Глава Молдови Ігор Додон відмовився затвердити законопроект щодо обмеження трансляції та ретрансляції російських телеканалів та повернув його до парламенту. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, у середу, 20 грудня, повідомляє молдовське видання Deschide.

"Повторно вказую на антидемократичний характер цього закону, спрямованого на обмеження свободи слова і плюралізму думок. Цим законом відбувається грубе порушення конституційних прав більшості населення Республіки Молдова, громадян цієї країни. Близько 70% молдовських громадян вважають Російську Федерацію дружньою державою", - написав він.

Нагадаємо, 7 грудня в Молдові парламент прийняв законопроект щодо обмеження трансляції та ретрансляції російських телеканалів. Відповідну ініціативу підтримав 61 депутат. Законопроект спрямований на обмеження трансляції і ретрансляції на території Молдавії інформаційно-аналітичних, політичних і військових передач з держав, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.