Королевська вирішила, що «вперед» звучить краще, ніж соціал-демократія

21 Березня 2012, 13:32

«Я приймаю пропозицію громадських організацій щодо цієї назви і сподіваюся, що мої однопартійці це підтримають. Вдячна вам, що ми разом. – Прийшов час перейти від оборони до наступу. Я знаю, що справедливість є, і за неї треба боротися», – звернулася вона до учасників форуму.

За її словами, для цього вона прийшла 5 років тому у БЮТ.

«Мені було боляче, мені було образливо, коли два чекіста (очевидно, мала на увазі Турчинова і Кожем'якіна — ред.) вставили мені ніж у спіну, а ще й провернули. Сподівалися, що мене це зупинить. Вони змінили свої цінності на кулуарні домовленості, на те щоб захопити владу у блоці, на те, щоб торгувати місцями у списку».

Вона закликала лідерів громадських організацій планувати як вони могли б реформувати країну. Королевська сказала, що настав їх час йти в політику.

У свою чергу лідер громадянського руху «Вперед!» Андрій Панаетов зазначив, що громадські організації мають 4 напрямки роботи – контролювати владу, висунути своїх кандидатів на виборах, які запропонують народні реформи, а після виборів захищатимуть результати голосування.

Як повідомлялось, 14 березня фракція БЮТБвиключилазі свого складу Наталію Королевську.Керівництво фракції звинуватило її у систематичному порушенні фракційної та блокової дисципліни, спробах підкупу ЗМІ та у співпраці з Банковою.

Слідом за Королевською з фракції БЮТ вийшли два їїсоратники.

Крім того, очолювана Королевською УСДП вийшлаз Комітету опору диктатурі.

Читайте також: Наталія Королевська пішла не по-королевськи