НОВИНИ

Королевську виключили з БЮТу

Фракція «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» у Верховній Раді виключила зі свого складу депутата Наталію Королевську. Про це повідомив перший заступник голови фракції Сергій Соболєв.

«Сьогодні її виключили із фракції за систематичне порушення фракційної й блокової дисципліни», - сказав він.

Зі слів Соболєва, відповідне рішення було прийнято на засіданні фракції вранці у середу, 14 березня.

Парламентарій повідомив, що всі присутні підтримали це рішення, жоден не втримався.

Згідно з повідомленням прес-служби БЮТ, Королевську було виключено з фракції з ряду причин, зокрема: «Наведені журналістами факти систематичного підкупу Наталією Королевською та її політичною партією засобів масової інформації, що є неприпустимим порушенням депутатської та людської етики, ігноруванням демократичних принципів свободи слова».

Крім того, причиною для виключення стало неголосування Королевської за включення до порядку денного постанови з вимогою негайного виконання рекомендацій про звільнення Юлії Тимошенко та інших політичних в’язнів, викладених в резолюції ПАРЄ, що «є порушенням фракційної дисципліни, політичних та ідеологічних засад діяльності опозиції».

Ще однією причиною виключення БЮТ називає «факти систематичної співпраці Наталії Королевської з Адміністрацією президента, зокрема, повне сприяння влади у проведенні масштабної рекламної кампанії Королевської».

Як повідомлялося, на початку січня БЮТБ зробив догани за порушення дисципліни у фракції 3 депутатам, зокрема Королевській.

Наприкінці грудня 2011 року Українська соціал-демократична партія обрала Королевську своїм лідером.

УСДП є однією з 3 партій, що сформували свого часу Блок Юлії Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.