Королевська бачить перспективу в об’єднанні з Кличком у наступній Раді

22 Вересня 2012, 01:59

"Я можу сказати точно, з ким ми точно не будемо об'єднуватися у наступному парламенті. Ми не будемо об'єднуватися з Партією регіонів, ми не будемо об'єднуватися з КПУ і "Свободою". Ми будемо об'єднуватися з тими, хто розділяє наші цінності, хто підтримує наш план "Нова економіка – нова країна". Для наш дуже важливо змінити якість української політики, змінити якість української економіки, привести в парламент нових лідерів", – сказала Королевська, відповідаючи на питанняз ким партія "Україна – вперед!" може об'єднатися, якщо пройде до нової Верховної  Ради.

Водночас, вона наголосила, що її партія голосуватиме за імпічмент президенту Віктору Януковичу.

"Ми безсумнівно проти Януковича, ми будемо голосувати за закон про імпічмент. Ми сьогодні розуміємо, що з цією владою ми не зможемо далі розвивати Україну. Для цього потрібно об'єднуватися з новими політичними силами", – підкреслила Королевська.

 "Ми бачимо перспективу в об'єднанні з партією "Удар". Ми бачимо, що нові політики і нові партії мають прийти до парламенту і об'єднатися заради досягнення цілей", – додала вона.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи буде партія "Україна – вперед!" співпрацювати у новій ВР з "Батьківщиною", Королевська зазначила: "В партії "Батьківщина" теж є нормальні люди, є достатньо людей, які багато зробили для країни, які готові підтримати наші цінності. Ми відкриті до діалогу, ми готові до об'єднання".