Компанію, яка друкувала скандальні футболки, виселяють з приміщення

18 Вересня 2011, 15:27

«…Міліція здійснила блискучий акт помсти. Сьогодні отримали повідомлення, що упродовж тижня маємо покинути нашу будівлю. Це триповерховий будинок на вул. Садовій неподалік метро Славутич.  Їм мало було того, що вкрали все обладнання. Пішла війна», – сказав Олєйнікова

Він також назвав дезінформацією заяви міліції, що під час проведеної з ним бесіди, підприємець не виказував жодних претензій.

«Це все брехня. Зі мною ніхто не говорив. Звичайно, що я маю до них претензії і буду мати їх надалі»,  – заявив Олєйніков.

Нагадаємо, слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва днями порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній Prostoprint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

15 вересня бійці “Беркуту” забрали два ящики футболок під час благодійної акції “ПростоПрінт”.