Комітет ухвалив рішення рекомендувати ВР звільнити Клімкіна та призначити Пристайка

11 Липня 2019, 11:29

Перед заключним засіданням парламенту 11 липня профільний комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді розглянути кадрові подання президента Володимира Зеленського, у тому числі звільнення міністра закордонних справ Павла Клімкіна. 

 

Зокрема, на засіданні було прийнято рішення рекомендувати Раді звільнити Клімкіна та призначити на посаду голови МЗС Вадима Пристайка.

 

Крім того, зазначається, що це питання комітет мав розглянути вчора, але його перенесли на сьогодні. До цього спікер ВР Андрій Парубій заявив, що парламент зможе розглянути подання про призначення Вадима Пристайка главою МЗС за умови прийняття рішення профільним комітетом.

 

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін  заявив, що припиняє працювати на посаді і йде у "політичну відпустку".

 

Як повідомлялось, президент  Володимир Зеленський 27 червня висловив обурення тим, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін без погодження з ним відповів на ноту МЗС Росії щодо звільнення українських моряків згідно з рішенням Міжнародного Трибуналу ООН з морського права.

 

Згодом  Клімкін заявив, що його відомство мало повноваження без погоджень із президентом направляти відповідь на ноту Росії щодо суду над полоненими українськими моряками.