Комітет рекомендував парламенту ухвалити законопроект про запуск антикорупційного суду

20 Червня 2018, 16:25

Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя в середу, 20 червня, рекомендував парламенту прийняти за основу та в цілому законопроект про утворення Вищого антикорупційного суду. Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради.

 

Як зазначається, на засіданні члени Комітету розглянули проект закону про утворення Вищого антикорупційного суду №8497.

 

За словами заступника голови Комітету Сергія Алєксєєва, законопроект розроблено на виконання вимог Конституції України, закону України "Про Вищий антикорупційний суд" та закону України "Про судоустрій і статус суддів" для започаткування діяльності антикорупційного суду.

 

"За результатами голосування члени Комітету 17 голосами "за" при одному "утримався" підтримали законопроект за основу та в цілому", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 19 червня президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України "Про утворення Вищого антикорупційного суду".

 

Як повідомлялося, 14 червня набув чинності закон "Про Вищий антикорупційний суд", однак частина розділу "Прикінцеві та перехідні положення" набуде чинності з дня початку роботи суду.

 

11 червня президент Петро Порошенко підписав закон "Про Вищий антикорупційний суд"

 

Додамо, 7 червня Верховна Рада України у другому читанні підтримала президентський законопроект №7440 Про Вищий антикорупційний суд. За дане рішення проголосували 317 народних депутатів зі 226 необхідних