Команда Черновецького, окрім землі, роздала ще 90 будівель у центрі Києва

6 Червня 2011, 17:02

«Близько 90 будівель в центральній частині міста було передано інвесторам на більш ніж неконкурентних умовах: інвесторові надавалися необгрунтовані пільги або об'єкт взагалі передавався безкоштовно», – заявив Пузанов.

За його словами, рішення про передачу усіх приміщень, у тому числі будівель, що знаходяться в історичній частині міста, приймала Київрада. Київська міськадміністрація при цьому «здійснювала розпорядливі дії: безпосередньо укладала договори і підписувала акти передачі майна».

«Щодо кожного з таких об'єктів ми проводимо ретельну роботу, щоб повернути їх місту. Деякі вже повернені», – відмітив Пузанов.

За його словами, нинішні власники добровільно повертати майно не хочуть, але від них «надходять пропозиції про те, щоб врегулювати ситуацію шляхом переговорів».

КМДА подала в Київраду пропозиції про те, щоб надати власникам такого майна можливість укладати мирові угоди з доплатою за ринковими цінами, якщо це відповідатиме чинному законодавству.

Нагадаємо, 31 березня під час звіту у Київраді голова КМДА Олександр Попов заявив, що в Києві чиновники незаконно роздали 750 гектарів землі.

Раніше, 13 березня, Попов заявив про незаконне відчуженняв період з 2007 року по липень 2010 року 3,5 тис. га землі в Києві.

У 2009 році компанії "Новий регіон", яку пов'язують із зятем мера Києва Леоніда Чернівецького депутатом Київради від Блоку Черновецького В'ячеславом Супруненком, було продано комунальні пакети акцій ХК "Київміськбуд" (80%), "Київгаз" (28,46%), "Київхімволокно" (51%), "Київводоканал" (25,46%).

При цьому пакет акцій ХК "Київміськбуд", який експерти оцінювали в 1 млрд доларів (разом з усіма активами холдингу), було продано за 114 млн гривень.