НОВИНИ

«Київміськбуд» відвойовує у зятя Черновецького свої підприємства. Через суд

Холдингова компанія «Київміськбуд» подала позов у Господарський суд Києва до ТОВ «Фондовий союз «Україна» з вимогою визнати право власності холдингу на пакети акцій в 34 акціонерних товариствах.

Про це «Українським Новинам» повідомило інформоване джерело.

Так, холдинг подав позов у суд 17 листопада.

Зокрема, ХК вимагає визнати за нею право власності на пакети акцій таких підприємств: ДСК №3, «Будмеханізація», трест «Київспецбуд», «Київідділбуд», ДСК №3, АТП-5, «ЕМЗ «Металіст», «Асфальтобетонний завод», «Київпідрядкомплект», «ПТІ «Київоргбуд», трест «Міськбуд-4», трест «Київміськ-6», трест «Київсміськбуд-3», завод ЗБВ №1, ДОК №7, трест «Київпідземшляхбуд-2», Завод оздоблювальних матеріалів, «Міськбудтранс», ДОК №3, «Промінь», завод ДСП, «Київелектромонтаж», «Спеціалізоване будівельно-монтажне управління», «Тайга», АТП-7, «Жуляни», «Будтранс», Експериментально-механічний завод, АТП-2, «Київбуддеталькомплект», ДСК «Відрадний», «Інвестиційні технології», АТП-1 (всі ВАТ).

Як уточнив Українським Новинам співрозмовник в ХК «Київміськбуд», засідання суду кілька разів переносилися.

Також холдинг звернувся з вимогою заборонити власникам простих іменних акцій, а також будь-яким третім особам чинити які-небудь дії, спрямовані на відчуження акцій перерахованих підприємств.

«Фондовому союзу «Україна» заборонено здійснювати облікові операції з внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів зазначених товариств.

Як повідомлялось раніше, 22 листопада Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку анулювала ліцензію зберігача цінних паперів компанії «Фондовий союз «Україна», у зв'язку із правопорушеннями на ринку цінних паперів.

30 листопада Генпрокуратура заявила про відновлення корпоративних прав холдингової компанії «Київміськбуд» (Київ) у будівельних компаніях «Домобудівний комбінат №4», «Київоздоббуд», «Будмеханізація» і «Трест «Київміськбуд №3».

На початку листопада Генпрокуратура заявила про незаконність зменшення частки ХК «Київміськбуд» у будівельних компаніях «Домобудівний комбінат №4», «Київоздоббуд», «Будмеханизація» і «Трест «Київміськбуд №3».

8 листопада Генпрокуратура подала в ДКЦПФР протести на відповідні свідоцтва про реєстрацію додаткових емісій.

20 жовтня господарський суд Києва визнав територіальну громаду Києва в особі Київської міської ради власником 80% акцій ХК «Київміськбуд».

Довідка Тижня

Директором і засновником ТОВ «Фондовий союз «Україна» є Ярослав Дмитрович Науменко. У 2006 році він балотувався у Верховну Раду як член Християнсько-Ліберальної партії України, яку очолював Леонід Черновецький.

Раніше «Київміськбуд» ухвалив рішення з 6 серпня передати реєстр новому реєстраторові ТОВ «Адрем» замість ТОВ «Компанія «Термінал-реєстр». За даними ДПАУ, керівником і співзасновником ТОВ «Адрем» є Олександр Науменко. Він в той же час очолює ТОВ «Еквіс». «Еквіс» засноване фірмами, які безпосередньо належать В’ячеславу Супруненку, зятеві мера Києва Леоніду Черновецького.

Олександр Науменко в 2006 році також балотувався до парламенту як член ХЛПУ.

Теги