Колесніков вибачився за зламані Hyundai

24 Грудня 2012, 14:33

"Користуючись можливістю, хочу попросити вибачення у всіх пасажирів, які постраждали, запізнилися через поломки швидкісних поїздів. Хоча залізниця компенсувала фінансові втрати за квитки. Але, звичайно, пасажирам від цього не легше", – зазначив Колесніков.

Він вважає, що пройде максиму два-три тижні, поки південнокорейські фахівці та працівники нашої залізниці усунуть всі недоліки.

На думку екс-міністра, незважаючи на проблеми, швидкісні потяги в країні все одно курсуватимуть і далі. Інше питання, яка фірма буде їх випускати – Hyundai, Siemens або Крюківський завод.

"В України немає іншої альтернативи, окрім як переходити на вагони із сидіннями. Українці у найближчі 15 років не зможуть дозволити собі спальні вагони хоча б за собівартістю. Порахуйте, скільки коштує місце у вагоні на 80 місць, як у Hyundai, а скільки в інших поїздах ", – сказав Колесніков.

Нагадаємо, куплені у південнокорейської фірми Hyundai швидкісні поїзди не витримують морозної зими, ламаються один за одним і простоюють годинами.

Днями компанія Hyundai написала Укрзалізниці листа, в якому просить вибачення за завдані українським пасажирам незручності при користуванні швидкісними електропоїздами власного виробництва. У повідомленні говориться, що чисельні поламки викликані, перш за все, складними погодними умовами в Україні.

Старший радник Європейського банку реконструкції і розвитку Антон Усов вважає, що запуск «Укрзалізницею» швидкісних потягів «Хюндай» – це інвестиційний провал 2012 року

Читайте також: Хто відповість за зламані Hyundai?

98