За його словами, сьогодні о 18 годині він особисто відвідав базу "Беркуту".
"Я приїхав, звернувся до керівництва, до чергових… Вони кажуть: "До нас взагалі нікого не привозять. Тим більше, якщо когось там у Криму затримали. З цього приводу ми нічого вам не можемо повідомити, бо це не наша компетенція, і ми цим не займаємося. Якщо є якісь підозри, людину затримують і відправляють по місцю затримання до відділку міліції, якщо є підозри щодо кримінальних намірів тієї чи іншої людини", – розповів Колесніченко.
Він також зазначив, що на базі "Беркуту" на нього "здивовано подивилися".
"Бо навіщо везти людей з Перекопу п’ять годин для того, щоб доставити на базу Севастополя? Навіщо везти через весь Крим?", – прокоментував депутат.
Він також зауважив, що не мав змоги оглянути всю базу.
"Я ж не можу пронишпорити всі приміщення. Те, що я побачив, зайшов, подивився… Що я можу подивитися? База – це місце розташування, це гуртожиток, десятки кімнат… Я запитав, мені сказали: "Ні, навіщо нам це", – підсумував Колесніченко.
Як повідомлялося, в Криму зникли щонайменше семеро осіб – журналістів та громадських активістів.
Так, 9 березня під час переходу в Армянську було затримано трьох дівчат – Олену Максименко, журналістку «Українського тижня», Катерину Бутко, прес-секретаря Автомайдану та Олександру Рязанцеву, мешканку Ялти.
За повідомленням Євромайдан SOS, їх повезли до Севастополя. Крім того, з’явилася інформація, що зник також водій авто, у якому їхали дівчата, та журналіст Олесь Кромпляс.
Пізніше з’явилася інформація про те, що трьох затриманих журналістів везуть в СБУ Севастополя, а активісток Автомайдану тримають на базі "Беркуту" на тому ж КПП, а пізніше – везуть до Севастополя на базу ЧФ РФ.