НОВИНИ

На в'їзді до Криму невідомі у військовій формі захопили трьох українських журналісток

На в'їзді до Криму з боку Херсонської області невідомі у військовій формі затримали дві групи українських журналістів. Про це повідомляє журналіст видання «​​Главком».

Журналіст повідомив, що в однієї з затриманих журналісток бойовики під час обшуку виявили на руці татуювання "Небесна сотня". Один з чоловіків у формі став їм погрожувати: «Вас вже сотня? Зараз буде 102».

Після цього дівчат, які прибули до Криму на автомобілі Citroen білого кольору з українськими номерами AK 4646 CE повели в невідомому напрямку.

«Чоловіки спочатку поставили дівчат на коліна, а потім кудись повели», - повідомив журналіст. Він також додав, що телефони його колег зараз не відповідають.

Іншу групу працівників медіа, серед яких був журналіст «​​Главкома» також затримали. Озброєні люди вкрали у працівника "Главкома" всю готівку, але потім відпустили.

Як раніше повідомляла Державна прикордонна служба, російські солдати почали облаштовувати собі пости вздовж Перекопського перешийку у Криму.

Фото зі сторінки Євромайдану в соціальній мережі Facebook

Як стало відомо, одна зі зниклих журналісток - Олена Максименко, яка є позаштатним журналістом "Українського тижня".

Крім того, за інформацією "Української правди", двоє затриманих дівчат – не журналісти, а активістки спільноти "Автомайдан" – Катерина Бутко та Олександра Рязанцева.

Також серед затриманих невідомими Євген Рахно – водій авто, яким їхали дівчата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.