Кличко визнав наявність заборгованості перед працівниками штабів

Акценти
22 Листопада 2012, 16:56

За його словами, в основному до агітаційних заходів залучали волонтерів, але "мажоритарщики" зверталися до помічників, щоб вони на фінансовій основі допомагали їм вести кампанію".

"Такі прохання існують, ми знаємо про такі випадки і зробимо все, щоб ті фінансові зобов'язання, які взяли на себе мажоритащики, були виконані", – сказав Кличко.

На питання про те, коли такі борги можуть бути погашені, Кличко відповів: "Я думаю, протягом  місяця, максимум до нового року це питання буде вирішено".

Кличко також заявив, що партія влади намагається створити більшість у Верховній Раді шляхом підкупу депутатів в тому числі від УДАРу.

"Я не хочу називати прізвища, але більше десятка таких розмов з членами (майбутньої) фракції були, і обіцяли різні речі…Обіцяли комітети, обіцяли винагороду, обіцяли лояльність", – сказав Кличко і додав, що у таких випадках "діють двома методами: кнута та пряника".

За його словами, ударівці інформували керівництво партії про такі розмови. Водночас на питання, хто саме робив такі пропозиції, Кличко відповів: "Хто пропонує – не важко здогадатися, яка саме партія". Разом з тим, Кличко не відповів на питання, скільки грошей пропонували депутатам. "Розмови зі мною конкретно не велися. В розмові зі мною можна отримати дуже неадекватну відповідь, або дуже адекватну", – сказав Кличко.

Нагадаємо, партія УДАР витратила на виборчу кампанію 33,7 млн грн.

За підсумками виборів, партія Кличка отримала 40 місць  у ВР – 34 за партійними та 6 за одномандатними округами.

20 листопада у Львові вимагали від Партії регіонів виплатити грошей за роботу спостерігачами та членами виборчих комісій під час виборів. 

90