Першу акцію протесту, що відбулася у Вінниці, очолили лідери опозиційних партій ВО «Свобода» Олег Тягнибок та ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк. Лідер партії УДАР Віталій Кличко участі у мітингу не брав.
Яценюк, коментуючи відсутність на акції протесту Кличка, заявив, що "ми спеціально підлаштовували дати акцій під те, щоб Віталій повернувся – перенесли дату першої акції у Вінниці з середи на четвер, але напевно у Віталія виникли певні складнощі".
При цьому Яценюк уточнив, що "рішення про акцію приймалось нами втрьох – мною, Олегом Тягнибоком та Віталієм Кличком". "Сподіваюсь, що це рішення буде виконуватись втрьох", – додав він.
15 березня лідери опозиції «піднімали» Ужгород також не в повному складі: Кличко там не з’явився.
Вже наступного дня Яценюк і Тягнибок очолили протестний марш у Львові, проте мітингувальники дочекались тільки появи представників УДАРу «третього й четвертого ешелонів». Зокрема голова Львівської обласної організації УДАРу, народний депутат Ярослав Гінка так пояснив причини відсутності лідера партії: «Віталій Кличко відвідував США, де зустрічався з керівництвом Держдепартаменту, впливовими сенаторами, а також експертами. Сьогодні він має зустріч з високопосадовцями євроінституцій, а також – державними діячами Європейського Союзу».
Натомість Тягнибок, коментуючи відсутність Кличка на акції, заявив, що шляхи досягнення мети у кожної з політсили – різні: «Ми різні політичні партії, зокрема, ідеологічно. «Свобода» є націоналістами, «Батьківщина» – партія, яка сповідує солідаризм, Кличко – ліберальна політична сила. Зрештою, вимагати, щоби ми були однаковими – смішно. Бо, якби ми були однаковими, то були б однією політичною силою».
Через кілька днів Кличко сам пояснив свою відсутність: "У мене були зустрічі з Держдепом, конгресменами, багатьма представниками Європарламенту та з президентом Польщі. Ми проговорили питання особистих санкцій щодо тих, хто порушує права людини в Україні… А про свою відсутність я попереджав".
За кілька днів після цього Кличко пообіцяв, що братиме участь у подальших акціях опозиції і частково дотримався свого слова: наступна акція опозиції 28 березня в Івано-Франківську пройшла за його участі.
Однак 29 березня у Тернополі Кличко знову був відсутній на марші опозиції. Тягнибок пояснив відсутність соратника станом здоров’я: "Вчора у Франківську ми з ним (Кличком – ред.) розсталися, коли в нього була температура 39,6. Чоловік насправді хворий, його немає з об’єктивної причини”.
Хвороба стала на заваді присутності Кличка на акції і у Чернівцях. Зокрема у прес-службі "Батьківщини" його відсутність ця пояснили саме цією причиною.
Не було лідера УДАРу й на мітинзі 6 квітня у Житомирі, проте свою відсутність Кличко публічно не коментував.
Згодом опозиційні лідери оголосили масову акцію протесту у Києві 7 квітня, на якій обіцяли появу трьох опозиційних лідерів. Цього разу Кличко узяв участь у мітингові.
Наступними пунктами для «підйому» опозиція запланувала Луцьк і Рівне, куди головний ударівець таки прибув.
Не пропустив Кличко й Харків: місто 12 квітня «піднімали» троє лідерів опозиції.
Проте вже наступного дня у Полтаві опозиція знову провела акцію без Кличка. Яценюк повідомив, що лідер УДАРу не зміг приїхати до Полтави за сімейними обставинами.
25 квітня марш опозиції пройшов досить тихо у Черкасах: Кличко на мітинг з’явився під кінець акції.
Взяв лідер УДАРу участь в акціях у Чернігові, Сумах і у Києві.
Однак 31 травня вирішив проміняти Донецьк на Васильків. Зокрема прес-секретар партії УДАР Оксана Зінов'єва повідомила: «Віталій Володимирович завтра їде до Василькова, там наш кандидат балотується, другого числа вибори. І така ситуація неоднозначна: великий тиск на кандидата і завтра у Віталія Кличка зустріч у Василькові».
Лідер УДАРу був відсутній і на опозиційному мітингу у Хмельницькому 9 червня, офіційно не назвавши причину відсутності. Натомість голова обласного осередку партії УДАР, народний депутат Олександр Корнійчук заявив: «Сьогодні ще зранку очікували Віталія Кличка в Хмельницькому. Однак, з невідомих мені причин, його візит до Хмельницького скасували».