НОВИНИ

Тягнибок пояснив, чому Кличко не прийшов на марш у Тернополі

Лідер партії УДАР Віталій Кличко не приєднався до акції опозиції «Вставай, Україно!» у Тернополі через хворобу. Про це сказав присутній на акції лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

“Зараз влада буде говорити, що Кличка немає через те і се. Насправді він вчора з нами брав участь в акції “Вставай, Україно!” в Івано-Франківську, а сьогодні не зміг прибути до Тернополя через стан здоров’я”, - сказав  Тягнибок.

"Вчора у Франківську ми з ним (Кличком – ред.) розсталися, коли в нього була температура 39,6. Чоловік насправді хворий, його немає з об’єктивної причини”, - додав він, наголосивши, що в рядах опозиції немає якихось розбіжностей. 

Як повідомлялось, у Тернополі маршем розпочалася акція протесту опозиції  "Вставай, Україно!".  На ній пристуні  - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок та лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

Протягом двох місяців марші й мітинги опозиції пройдуть у всіх обласних центрах, а завершиться вона всеукраїнським маршем у Києві 18 травня. Мітинги вже відбулися у ВінниціУжгородіЛьвові та Івано-Франківську.