Кличко попросив парламент розпустити Київраду

19 Вересня 2019, 12:02

У четвер, 19 вересня, мер Києва Віталій Кличко попросив парламент розпустити Київраду та призначити дострокові місцеві вибори у столиці. Про це він заявив у сесійній залі Київради після сигнального голосування для визначення кількості депутатів, які зібрались на засідання.

 

Були присутні лише 38 депутатів, тоді як для відкриття засідання необхідно не менш як 61 депутат. Минулого четверга засідання так само перенесли через відсутність кворуму.

 

Відтак, Кличко заявив: «Ми бачимо, що кворуму немає. Тобто, працювати готові не всі, і тому я звертаюсь до парламенту щодо розпуску Київради восьмого скликання і призначення дострокових виборів у Києві. І зараз депутати хай ідуть і розказують киянам, як вони працювали».

 

Засідання мало стосуватися соціальних виплат та підготовки до опалювального сезону.

 

Нагадаємо, 12 вересня через відсутність кворуму Кличко ініціював консультації з головами фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради.

 

Як повідомлялося, 4 вересня Кабінет міністрів України направив подання на звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації в Офіс президента Володимира Зеленського.

 

Кличко пов'язав відповідне рішення Кабміну з «бажанням партії влади очолити мерію».