НОВИНИ

Кличко ініціював консультації щодо розпуску Київради

Відповідну заяву міський голова зробив перед початком пленарного засідання Київради, яке не зібрало кворуму.

Міський голова Києва Віталій Кличко у четвер, 12 вересня, ініціював консультації з головами фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради. Про це йдеться в повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації.

 

"Я ініціюю консультації з головами депутатських фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради 8 скликання", - сказав Кличко.

 

Він повідомив, що засідання Київради, яке мало розпочатися 12 вересня, не може пройти через відсутність кворуму у залі.

 

"Я вважаю, що сьогодні прийшли депутати, відповідальні перед своїми виборцями. Але кворуму немає. Бо працюють з багатьма депутатами, це не таємниця, то прикривають і дестабілізують роботу Київської влади, і це перед початком опалювального сезону, перед початком бюджетного процесу. Коли потрібно вирішувати багато питань з забезпечення життєдіяльності нашого міста", - сказав Кличко.


Водночас секретар Київради Володимир Прокопів зазначив, що про час пленарного засідання буде оголошено після консультацій Кличка з головами фракцій.

 

Як повідомлялося, 4 вересня Кабінет міністрів України направив подання на звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації в Офіс президента Володимира Зеленського. Кличко пов'язав відповідне рішення Кабміну з "бажанням партії влади очолити мерію".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.