Кличко озвучив умову повернення карантинних обмежень у Києві

12 Червня 2020, 12:50

Мер Києва Віталій Кличко озвучив умову повернення раніше знятих карантинних обмежень у столиці. Про це він сказав під час брифінгу у п’ятницю, 12 червня.

                                                                                            

Зазначається, що обмежувальні заходи повернуть, коли кількість хворих на COVID-19 на 100 тисяч населення сягне позначки 24 (зараз у столиці 16 хворих на 100 тисяч).

                                                               

За словами Кличка, відновлення обмежень буде стосуватися, перш за все, місць великого скупчення людей – це великі магазини, ТЦ, ринки та дитячі садки.

 

Зазначимо: за минулу добу на COVID-19 захворіли 95 киян.

 

Нагадаємо, з 22 травня Україна перейшла до адаптивної моделі карантину, який триватиме попередньо до 22 червня. Водночас, уряд послаблює загальнонаціональні обмежувальні заходи. Послаблення діятимуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація. Чи готова область послаблювати карантин, визначають за трьома показниками: інцидентність, завантаженість ліжок та охоплення тестуванням.

 

При цьому, регіони мають повернути карантинні обмеження, якщо епідеміологічна ситуація три дні поспіль не відповідає вимогам для пом’якшення карантину. 

 

1 червня Україна перейшла до наступного етапу послаблення карантину – епідемічна ситуація в більшості областей дає змогу відкрити спортивні зали та фітнес-центри, заклади освіти, запустити міжобласне автомобільне сполучення та залізничні перевезення.

 

З 5 червня дозволена робота закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м². Особам старше 60 років можна не дотримуватися самоізоляції.

 

З 10 червня почався наступний етап пом'якшення карантину, на якому передбачено відкриття баз відпочинку та санаторіїв, за винятком дитячих таборів, та проведення культурних заходів. Також з 10 червня відновлюється пропуск через лінію розмежування в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил. 

Позначки: