Клімкін відреагував на призначення нового очільника Інтерполу

21 Листопада 2018, 10:40

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував обрання представника Південної Кореї президентом Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерполу). Відповідний коментар він лишив у середу, 21 листопада, у Twitter.
 

"Ну що ж, вибори по Інтерполу відпрацювали. Інтерпол в корейських руках, при чому – в південнокорейських Дуже дякую колегам з МВС, які працювали на сесії в Дубаї. Всі молодці! Більше на це не відволікаємося і працюємо далі", – написав міністр.

 

Нагадаємо,  21 листопада міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що новим президентом Інтерполу став кандидат з Південної Кореї Кім Джон Ян. Так, за представника Південної Корї проголосували 101%, а за росіянина Алєксандра Прокопчука – 61%.

 

Раніше Меджліс кримськотатарського народу закликав не допустити обрання главою Інтерполу Прокопчука. 

 

Нагадаємо, 19 листопада німецький депутат Європейського парламенту Ребекка Гармс закликала країни ЄС вийти з Інтерполу, якщо організацію очолить Прокопчук.

 

Також 19 листопада міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що Україна розгляне питання про призупинення свого членства в Інтерполі, якщо його очолить Прокопчук.