Клімкін прокоментував поїздку Бойка на зустріч з Медведєвим

25 Березня 2019, 13:57

Міністр закордонних справ Павло Клімкін прокоментував поїздку кандидата в президенти Юрій Бойко до Росії на зустріч з прем'єр-міністром РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим і главою Газпрому Алєксєєм Міллєром, наголосивши, що Бойко "продемонстрував свою позицію". Про це в понеділок, 25 березня, глава відомства повідомив на прес-конференції.

 

Водночас він відзначив, що не варто використовувати слово "візит" для поїздки Бойка та Віктора Медведчука до Росії.

 

"Щодо пана Медведчука, то ніщо в його контактах з Росією не є сюрпризом. Щодо відвідин Москви паном Бойком – це чітке вираження позиції. І не тільки вираження, але і демонстрація позиції. А головне – я дуже хотів би почути від тих, хто їздив, як вони там обговорювали звільнення наших політв'язнів і військовополонених, і чого вони там власне досягли…Мені цікаво, як вони обговорювали питання окупованих територій. Тут я маю на увазі і Донбас і Крим. Якщо ці питання не обговорювалися, то у мене питання, а що це було?", – наголосив Клімкін.

 

Нагадаємо, 22 березня кандидат в президенти Юрій Бойко і лідер руху "Український вибір – Право народу", член партії "За життя" Віктор Медведчук провели зустріч у Москві з прем'єр-міністром РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим і главою "Газпрому" Алєксєєм Міллєром. Своєю чергою, президент Петро Порошенко засудив їх візит в Росію. За його словами, Бойко і Медведчук об'єднуються проти України.