НОВИНИ

Порошенко відреагував на візит Бойка і Медведчука в Москву

На думку глави держави, Бойко і Медведчук об’єднуються проти України.

Президент Петро Порошенко засудив візит кандидата в президенти Юрія Бойка і лідера руху "Український вибір – Право народу", члена партії "За життя" Віктора Медведчука в Росію. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

 

На думку глави держави, Бойко і Медведчук об’єднуються проти України.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала на раді регіонального розвитку в Чернівецькій області в суботу, 23 березня.

 

"Економіку вони обговорюють... Вони обговорюють повісити знову Україну на російську газову голку, вони вже союзи обговорюють, які буде створено після президентських виборів, після парламентських виборів, і вони зараз вже всі стверджують, що всі об'єднаються. Проти кого вони об'єднаються? Проти України, проти кожного з нас", - зауважив він. 

 

За його словами, представники одних політичних сил поїхали в Москву, а представники інших політичних сил готові в Україні стати на коліна перед президентом РФ Владіміром Путіним.

 

"Що вони поїхали туди вимолювати? Які економічні інтереси? Що вони зі сльозами на очах, простягнувши руки, повзли на колінах і просили у Путіна? Ці поповзли, а інші - тут з екранів телебачення інформують, що вони тут стануть на коліна і будуть плакати. Друзі, хочу нагадати всім – Москва сльозам не вірить", – наголосив Порошенко.

 

Нагадаємо, 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч у Москві з прем'єр-міністром РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим і главою "Газпрому" Алєксєєм Міллєром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.