Кім Чен Ин доручив збільшити випуск ракетних двигунів і боєголовок

23 Серпня 2017, 09:38

Верховний лідер КНДР Кім Чен Ин наказав збільшити випуск ракетних двигунів, твердого палива та ракетних боєголовок. Про це він заявив під час візиту до інституту хімічних матеріалів, повідомляє офіційне агентство Північної Кореї KCNA.

"Він доручив інституту виробляти більше твердопаливних ракетних двигунів та ракетних боєголовок шляхом використання високоточних станків та вуглецевих і змішаних матеріалів" – йдеться у повідомленні.

Візит Кім Чен Ина відбувся невдовзі після того як держсекретар США Рекс Тіллерсон "похвалив" КНДР за стриманість у своїх діях після прийняття останньої резолюції ООН, яка ввела нові санкції проти Північної Кореї.

Раніше КНДР заявила, що США і Південна Корея не зможуть уникнути "безжальної відплати" за їх спільні військові навчання.

Як відомо, останнім часом відносини між КНДР і США серйозно загострилися. Так, КНДР заявила про можливість завдання ракетного удару по американській військовій базі на острові Гуам.

Трамп у свою чергу заявив, що, можливо, його заява про "вогонь і лють" для КНДР не була достатньо жорсткою. Американські ЗМІ також повідомили, що Пентагон підготував план превентивного удару по ракетних об'єктах Північної Кореї.