НОВИНИ

КНДР пригрозила США та Південній Кореї "безжальною відплатою"

Північна Корея заявила, що країнам "не уникнути покарання" за спільні військові навчання.

КНДР заявила, що США і Південна Корея не зможуть уникнути "безжальної відплати" за їх спільні військові навчання. Про це повідомили в штабі армії Північної Кореї, передає Kyodo.

"Їм не уникнути безжальної відплати і покарання", - йдеться в заяві.

Зазначимо, що спільні військові навчання Південної Кореї і США почалися в понеділок, 21 серпня, через підвищену напруженість у відносинах з КНДР.

При цьому президент Південної Кореї Мун Дже-ин заявив, що навчання Ulchi Freedom Guardian є оборонними і не мають на меті збільшити напруженість на півострові.

Навчання триватимуть до 31 серпня. За цей час військові відпрацюють, зокрема, застосування комп'ютерного моделювання, призначеного для підготовки до війни з Північною Кореєю, здатною нанести ядерний удар.

Як відомо, останнім часом відносини між КНДР і США серйозно загострилися. Так, КНДР заявила про можливість завдання ракетного удару по американській військовій базі на острові Гуам.

Трамп у свою чергу заявив, що, можливо, його заява про "вогонь і лють" для КНДР не була достатньо жорсткою. Американські ЗМІ також повідомили, що Пентагон підготував план превентивного удару по ракетних об'єктах Північної Кореї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.