Кількість уражених коронавірусом сягнула майже 10 тисяч

31 Січня 2020, 11:49

Кількість хворих на коронавірус нового типу у всьому світі сягнула 9820 осіб. Про це у п'ятницю, 31 січня, повідомляє CNN.

 

Як зазначається, зафіксовано 9820 підтверджених випадків появи нового коронавірусу в усьому світі, з них 9692 — на території Китаю.

 

Кількість загиблих у Китаї залишається такою ж — 213. Переважна більшість із них — 204 жертви — були з провінції Хубей, де і почався спалах хвороби.

 

Захворювання поширилося на 22 країни світу.

 

У п’ятницю влада Пекіна оприлюднила заяву, в якій іноземних відвідувачів та туристів міста попереджають про спалах коронавірусу, закликаючи їх вжити профілактичних заходів та співпрацювати з китайським урядом.

 

Нагадаємо, коронавірус nCoV спалахнув на ринку морепродуктів в Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. 

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини.

 

Випадки захворювання було зареєстровано в Таїланді, США, Австралії, Сингапурі, Тайвані, Малайзії, Південній Кореї, Японії, Франції, В'єтнамі, Непалі, Канаді, Камбоджі, Шрі-Ланці, Німеччині. За останніми повідомленнями, інфікування зафіксували також в ОАЕ.

 

В Україні наразі немає жодного зафіксованого випадку подібного захворювання.

 

23 січня було зареєстровано першу смерть від коронавірусу поза епіцентром спалаху – у провінції Хебей.

   

Через епідемію влада Пекіна скасувала всі святкові заходи з нагоди Нового року за місячним календарем.

 

Щонайменше вісім китайських міст – Ухань, Ечжоу, Хуанганг, Чібі, Цяньцзян, Чжицзян, Цзинмень і Сяньтао – ізолювали.

 

В українському уряді створили оперативний штаб у зв’язку з коронавірусом.

 

27 січня МОЗ оприлюднило наказ щодо боротьби з коронавірусом nCoV. Посольство України в КНР рекомендувало українцям виїхати з Китаю. Наразі Україна веде переговори про постачання наборів для виявлення коронавірусу.

 

Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах нового коронавірусу у Китаї надзвичайною ситуацією міжнародного значення.