Кількість біженців у світі досягла рекордної позначки – ООН

20 Червня 2016, 11:33

Кількість людей, які вимушено залишили своє місце проживання в результаті військового конфлікту, досягла найвищих показників за всю історію. Про повідомляє агентство ООН у справах біженців.

За даними ООН, на кінець 2015 року 65,3 мільйона людей були біженцями, особами, які подали прохання про отримання притулку, або внутрішньо переміщеними особами. За минулий рік їхня кількість зросла на 5 млн осіб.

Таким чином, біженцем є приблизно кожна 113-а людина на планеті. При цьому половина всіх біженців – вихідці з Сирії, Афганістану і Сомалі.

Торік близько 35 тисяч біженців прибули до Європи сухопутним шляхом, ще більше мільйона вимушених переселенців перетнули кордон із Європою по морю, повідомляє Міжнародна організація з міграції. Інші агентства називають набагато більш високі цифри.

Кращим місцем для більшості мігрантів залишаються багаті північні країни, наприклад, Німеччина чи Швеція.

Незважаючи на те, що проблеми біженців у Європі перебувають у центрі суспільної уваги, 86% переселенців отримали притулок у країнах із низьким і середнім рівнем доходу, відзначають в ООН.

Нагадаємо,  фахівці семи наукових інститутів України підготували доповідь, у якій сказано, що близько мільйона українців виїхали за межі країни через події на Донбасі. 

Позначки: