20 липня о 10.40 вона вийшла на площу Свободи, де вже 16-й день поспіль триває акція протесту проти мовного закону.
«Сьогодні я вийшла на майдан і п’ю тільки воду. До цього я два дні вдома спробувала поголодувати (пила воду, їла тільки помідори), щоб пересвідчитися, що я зможу, щоб не вийшло так, що вийшла, півдня поголодувала і побігла додому їсти. Зараз я впевнена, що зможу», – сказала Титаренко.
Вона підкреслила, що голодуватиме безстроково, перебуватиме на площі Свободи цілодобово. За словами 24-річної журналістки, вона, які і інші учасники акції протесту в Харкові та Києві, вимагає скасування закону про засади державної мовної політики, який надає російській мові статус регіональної.
«Я вирішила, що краще я маю бути тут. Відчуваю внутрішню потребу», – наголосила Титаренко.
Безстрокова акція протесту проти мовного закону розпочалася в Харкові 3 липня. Учасники акції перебувають на площі Свободи цілодобово. Представники місцевої влади та правоохоронці заборонили їм встановлювати намети, тому люди ночують у спальних мішках на каріматах.
Як повідомлялось, 19 липня у Києві під Український дім після оголошення кінця "голодувального етапу" акції проти мовного закону прийшли інші голодувальники.
Кількість голодувальників з учора збільшилася з 4 до 5 громадян.
Нагадаємо, 3 липня за головування першого віце-спікера Адама Мартинюка Рада ухвалила закон про основи державної мовної політики.
4 липня Україною прокотилася хвиля протестів проти ухваленого мовного закону регіоналів Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова. Біля Українського дому розпочалася акція протесту. Декілька депутатів і звичайних громадян оголосили голодування. Через кілька днів політики припинили голодування. Натомість акцію на захист української мови продовжили активісти.
Читайте також Мовна війна: перехід до холодної фази та розширення ареалу