Керівники Генштабу ЗС України та Польщі обговорили шляхи реагування на навчання “Захід-2017”

30 Серпня 2017, 18:28

Начальники Генеральних штабів Збройних сил України та Війська Польського заявили, що вивчили можливі загрози та шляхи реагування на російсько-білоруські навчання "Захід-2017". Про це повідомили в прес-службі Міноборони.

«Ми обговорили питання навчань «Захід-2017». Були розглянуті можливі загрози, пов’язані з цими навчаннями, а також шляхи реагування як зі сторони Війська Польського, так і Збройних Сил України», — зазначив начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.

Читайте також: Троянський кінь Росії. Світові ЗМІ про військові навчання "Запад-2017"

У свою чергу начальник Генерального штабу Збройних Сил Республіки Польща генерал-лейтенант Лешек Суравські зауважив, що польська сторона також пильно стежить за російсько-білоруськими навчаннями «Захід-2017».

«Із досвіду попередніх років ми бачимо, що росіяни з кожним наступним навчанням збільшують кількість залучених сил. Росіяни кажуть, що ці навчання для захисту, але вони мобілізували 100 тисяч солдат. Якщо перекидання 1 танкової армії є захистом, то скільки ж солдатів потрібно перекинути, щоб це був наступ? — наголосив Суравські.

Також Муженко додав, що зараз сформовано комплекс тактичних навчань, які вже проводяться на території України.

Нагадаємо, 29 серпня до України прибули військова делегація на чолі з начальником Генштабу ЗС Польщі Лєшеком Суравські.