Керівника Кіровоградської міліції звільнили за корупційні дії на користь дружини

27 Березня 2015, 15:28

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вчора підписав наказ про звільнення Анатолія Вітюка з посади начальника міліції Кіровоградщини за вчинення ним корупційних дій на користь власної дружини. Про це начальник внутрішньої безпеки МВС України Олексій Боднар повідомив  в Києві на розширеному засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ України щодо заходів з протидії корупції.

“26 березня наказом міністра внутрішніх справ звільнено начальника УМВС у Кіровоградській області Вітюка Анатолія Івановича за вчинення корупційного правопорушення”, – сказав Боднар.

За його словами, підрозділами органів внутрішньої безпеки було встановлено, що керівник кіровоградської міліції достроково і безпідставно привласнив своїй дружині чергове міліцейське звання, а також зняв з обліку спеціальні автомобільні номерні знаки і передав їх для використання на автомобіль дружини.

Як повідомлялося, сьогодні впіймали на хабарі 350 тис. грн голову Держсільгоспінспекції.

Нагадаємо, 25 березня, на засіданні уряду у прямому ефірі за підозрою в корупції затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького.

Читайте також: Топ-10 найбільших хабарів в Україні за минулий рік.