Каськів пояснив, що не сумнівався в іспанському підписанті, бо раніше бачив його в Ялті

Акценти
29 Листопада 2012, 13:28

«На зустрічі потенційних інвесторів терміналу, що відбулася у Ялті, пан Бонвеі брав участь у переговорах разом з іншим паном, керівником німецького представництва Gas Natural Europe. Тому на момент підписання угоди в нас не було жодного сумніву з приводу того, що ця людина представляє компанію… Він не викликав у нас сумнівів», – сказав Каськів.

 Разом з тим він відзначив, що в будь-якому випадку українська сторона повагою прийме будь-яке рішення компанії Gas Natural Fenosa, навіть в разі відмови від участі в інвестуванні терміналу.

«Бо розуміємо, під яким тиском їм доводилося приймати це рішення», – додав Каськів, не деталізувавши, який саме тиск і з якого боку він має на увазі.

Нагадаємо, Бонвеі, який 26 листопада від імені іспанської компанії Gas Natural Fenosa підписав угоду про співпрацю з Державним агентством з інвестицій і управління національними проектами України про участь компанії у реалізації проекту «LNG термінал», 28 листопада визнав, що не мав права підписувати цей документ. Разом з тим він зазначив, що на момент підписання документу думав, що мав такі повноваження.

Читайте також: LNG-термінал від Владислава Каськіва: диверсифікація чи профанація?

Позначки:
90