Канада направить в Україну 200 інструкторів для навчання військових

14 Квітня 2015, 19:16

Уряд Канади направить в Україну близько 200 військових інструкторів для навчання українських солдатів і офіцерів. Відповідну заяву у вівторок поширила прес-служба прем'єр-міністра Канади Стівена Харпера.

Зазначається, що таким чином Канада має намір допомогти Україні в "її зусиллях з підтримання суверенітету, безпеки і стабільності".

"Канада як і раніше солідарна з народом України, перед лицем зовнішньої агресії", – йдеться у заяві.

Передбачається, що канадські військові пробудуть в Україні до березня 2017 року. Вони будуть розквартировані на одному з полігонів на українсько-польському кордоні. Навчання українських військових буде проходити на Яворівському полігоні у Львівській області, а також в одному з центрів Міноборони України у Кам'янці-Подільському Хмельницької області.

Згідно з повідомленням, канадські інструктори навчатимуть українських солдатів і офіцерів, як обходитись з вибуховими речовинами, і як надавати медичну допомогу пораненим бійцям.

Крім того, заплановані тренування сил військової поліції і Нацгвардії України, а також відпрацювання необхідних дій для забезпечення безпечних польотів авіації. При цьому канадські фахівці будуть координувати свої зусилля з військовими з США.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Канада виділить Україні $52 млн допомоги. Кошти планується направити на підтримку малого та середнього бізнесу.