НОВИНИ

Канада виділить Україні близько $5,5 млн для підтримки виборчих реформ

Зокрема, зазначається, що 1,2 млн кан. дол. будуть виділені ОБСЄ в підтримку організації та координації зусиль виборчого процесу в Україні.

Канада виділить 7,1 млн канадських доларів для підтримки реформ виборчого процесу в Україні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби посольства України в Канаді.

"Міністр закордонних справ Канади Р. Ніколсон сьогодні оголосив про черговий ініціативою канадського уряду, спрямовані на побудову мирного, демократичного і процвітаючого майбутнього українського народу". Зокрема, він анонсував виділення коштів для фінансування трьох проектів на загальну суму 7,1 млн. кан. дол.", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, зазначається, що 1,2 млн кан. дол. будуть виділені ОБСЄ в підтримку організації та координації зусиль виборчого процесу в Україні.

Ще 3 млн кан. дол. будуть передані Міжнародному фонду виборчих систем для підтримки реформ у сфері прозорості і боротьби з корупцією в українському політичному процесі.

Також 2,9 млн кан. дол. виділяються Національному демократичному інституту для забезпечення прозорості фінансування виборчого процесу і підтримки жінок в політиці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Канада виділить Україні $52 млн допомоги. Кошти планується направити на підтримку малого та середнього бізнесу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.