Кабмін призначив свого представника у Верховній Раді

30 Серпня 2017, 14:22

Кабінет міністрів України на засіданні 30 серпня призначив своїм представником у Верховній Раді депутата з фракції "Блоку Петра Порошенко" Вадима Денисенка. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання уряду, передає телеканал 112.

Вадим Денисенко зазначив, що основними функціями його як представника буде побудова комунікацій між урядом та парламентом.

"Призначили мене щойно на засіданні уряду. Відносно функцій представника уряду у парламенті, свого часу ця посада існувала, потім останні кілька років її не було. Головна задача представника уряду – це комунікація з парламентом, комунікація урядових реформ, законопроектів, розвінчування цілого ряду міфів і відносно того, що робить уряд, і відносно законопроектів, які пропонуються у парламенті. Зі мною розмовляли, я мав розмову з Володимиром Борисовичем Гройсманом і з низкою інших міністрів. Перш, ніж прийняти це рішення, звичайно я вів консультації", – зазначив Денисенко.

Вадим Денисенко був обраний у Верховну Раду в 2014 році за списком "Блоку Петра Порошенка" (№45). У 2006 -2013 роках – головний редактор тижневика "Коментарі", в 2013 -2014 роках – засновник і головний редактор Еспресо.TV. Зараз Денисенко є членом комітету Ради з питань правової політики та правосуддя.