Кабмін опублікував розпорядження про відсторонення Насірова

6 Березня 2017, 17:20

Кабінет міністрів України оприлюднив розпорядження про відсторонення Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби. Відповідний документ опублікувала прес-служба уряду.

"Усунути Насірова Романа Михайловича від виконання повноважень за посадою голови Державної фіскальної служби України", – сказано в ньому.

Іншим розпорядженням виконання обов'язків голови ДФС покладено на Мирослава Продана.

"У зв'язку з відстороненням голови Державної фіскальної служби України від виконання повноважень за посадою покласти на час відсторонення Насірова Р. М. виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби України на виконуючого обов'язки заступника голови зазначеної Служби Продана Мирослава Васильовича", – йдеться в постанові.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України усунув Насірова від виконання обов'язків глави ДФС на час проведення розслідування. Замість нього тимчасовим очільником призначили Мирослава Продана.

Нагадаємо, 2 березня детективи НАБУ затримали голову ДФС Романа Насірова й оголосили йому підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем), що спричинило шкоду державі на суму близько 2 млрд грн. Водночас, адвокат повідомив, що детективи оголошували підозру непритомному Насірову, і він буде скаржитися на незаконне затримання. За словами лікарів, у Насірова діагностували інфаркт міокарда, діагноз поки що не підтверджений.

Близько півночі 5 березня сплив термін утримання під вартою голови ДФС Романа Насірова, якому оголосили підозру у зловживанні владою, суд так і не зміг обрати йому запобіжний захід. 6 березня продовжилося засідання суду, Насіров присутній у залі.