Кабмін обрав компанію, яка організує відеоспостереження на виборах

20 Серпня 2012, 18:37

У розпорядженні йдеться, що таке рішення було здійснено відповідно до  висновку Міністерства інфраструктури стосовно результатів проведеного моніторингу ринку потенційних постачальників (виконавців) товарів, робіт і послуг. Виконавцем відповідних робіт визначено приватне акціонерне товариство “Сітронікс інформаційні технології Україна”.

Компанія надватиме послуги, необхідні  для створення та забезпечення функціонування системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайних виборчих дільницях під час проведення виборів народних депутатів 28 жовтня.

Нагадаємо, раніше Кабмін дозволив Центрвиборчкому впроваджувати систему відео спостереження під час парламентських виборів без конкурсу.

У липні голова ЦВК Володимир Шаповал повідомив, що рішення про організацію відеоспостереження за виборами на безконкурсній основі реалізовуватиме російська компанія  "Сітронікс", яка займалася цим на президентських виборах у Російській Федерації.

На виборах президента Росії 4 березня відеокамери було встановлено на 90 тис. дільниць. Вартість проекту становила 13 млрд руб. (3,5 млрд грн).

Верховна Рада виділила на організацію відеоспостереження за виборами з держбюджету 996 млн грн.

Раніше Шаповал повідомив, що ЦВК лише визначить технічне завдання з організації відеоспостереження, а фактично виділеними на цю мету грошима розпоряджатиметься Кабінет Міністрів.

Читайте також «Побачу кожного»: веб-камери на виборах не захистять репутацію влади

96