Ізраїль прокоментував вихід США з Ради ООН з прав людини

20 Червня 2018, 11:21

Ізраїль відреагував на вихід Сполучених Штатів Америки з Ради Організації Об'єднаних Націй з прав людини, подякувавши президента Дональду Трампу та іншим американським очільникам за дане рішення. Про це йдеться в офіційній заяві канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаніяху на сайті дипвідомства держави.

 

"Ізраїль дякує президенту Трампу, держсекретарю Помпео і постпреду Хейлі за їхнє мужнє рішення, прийняте проти лицемірства і брехні так званої Ради ООН з прав людини", – йдеться у повідомленні.

 

 

Зазначається, що "рішення США залишити цю упереджену установу – однозначне твердження, якого достатньо".Так, Ізраїль привітав американську заяву.

 

 

"Протягом багатьох років Рада ООН з прав людини виявилася упередженою, ворожою, антиізраїльською організацією, яка зрадила свою місію з захисту прав людини", – додали у заяві.

 

 

Раніше верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що стурбована рішенням США з Ради ООН з прав людини.

 

Крім того, в ООН повідомили, що організація розчарована рішенням США вийти зі складу Ради з прав людини. ГенсекООН Антоніу Гутерріш заявив, що вважав за краще б, щоб США залишилися в складі Ради з прав людини. Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн сказав, що розчарований рішенням Вашингтона, але не особливо здивований.

 

Нагадаємо, 19 червня США відмовилися від членства в Раді ООН з прав людини, звинувативши організацію у "корисливості".