Юрій Іванющенко виїхав з України?

2 Березня 2012, 00:25

Помічник Іванющенка повідомив виданню, що народний депутат та Іван Аврамов покинули межі України. Від’їзд співпав в часі з рішенням Шевченківського суду від 7 лютого про дозвіл податківцям перевірити банківські рахунки кількох компаній, які мали поставити трубу "Укргазвидобуванню" на суму понад 150 мл н грн. Податківці порушили карну справу, перевіряючи не тільки ціни на труби, а й сам факт поставок труб взагалі, за які було сплачено державні кошти.

Помічник депутата припустив, що Іванющенко та Аврамов повернуться в Україну в березні. Напередодні відїзду Аврамов зустрівся з кореспондентом "Forbes-Україна". Під час зустрічі бізнесмен заперечував звинувачення власника одеського заводу "Сілур-стальканат" Володимира Немировського в тому, що саме Аврамов за допомогою правоохоронних органів захоплює завод. Юрій Іванющенко по телефону сказав журналісту, що "повною маячнею" є розмови про те, що він нібито заб рав частку акцій підприємства "Нібулон" у його власника Олексія Вадатурського.

Нагадаємо, минулого року Дарницький районний суд Києва визнав інформацію про злочинне минуле народного депутата Юрія Іванющенка (Партія регіонів) такою, що не відповідає дійсності.