НОВИНИ

"Регіонал" Іванющенко подав в суд на журналістів

Народний депутат Юрій Іванющенко звернувся з позовом до редактора інтернет-видання «Остров» Сергія Гармаша, а також журналіста Станіслава Речинського та власника сайту «Скунс-інфо» Костянтина Долгова з вимогою про спростування інформації, опублікованої 4 роки тому.

Справа перебуває у провадженні Київського районного суду Донецька.

«Визнати такими, що не відповідають дійсності та принижують честь і гідність Іванющенка Юрія Володимировича відомості, викладені і поширені Речинський Станіславом Фредовічем у статті«Кілери і бариги», яка 8.10.2007 була розміщена на веб-сайті ...», - просить депутатв суду.

Зокрема, Іванющенко просить суд задовольнити його вимогу про спростування інформації, що він «є ватажком злочинногоорганізованого угрупування, якескоїлопонад 40 замовних вбивств».

Недостовірною Іванющенко називає також інформацію, що через нього були «замовлені» вбивства президента футбольного клубу «Шахтар» АхатаБрагіна та колишнього голови Азовського морського пароплавства Анатолія Бандури.

Від редактора «Остров» і власника «Скунс-інфо» Іванющенко хоче публікації спростування недостовірної інформації та вилучення вищевказаної статті зі сторінок їхніх сайтів.

Зазначимо, що 22 жовтня 2007 ркоу на сайті «Остров» буврозміщенийповний передрук статті з сайту «ОРД» під авторством Святослава Речинського «Кілери і бариги».

Перше судове засідання відбудеться з Київському райсуді Донецька 9 червня.

Згідно з Цивільним кодексом України, термін позовної давності у справах про спростування недостовірної інформації, опублікованої в ЗМІ, визначений в 1 рік і в даному випадку закінчився три роки тому.

Як зазначив нещодавно міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, причетність депутата до кримінального світу може встановити тільки суд. Народний депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко відомий також як «Юра Єнакіївський».

У лютому у своєму першому в житті інтерв’ю Іванющенко розповів про бізнес та партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.