Іноземні політики закликали Януковича забезпечити лікування Тимошенко за кордоном

3 Травня 2012, 21:17

Про це йдеться у зверненні форуму «Роль парламентарів в зміцненні в Східній Європі: на шляху до демократичних суспільств», яке учасники конференції прийняли 3 травня 2012 року на адресу президента України Віктора Януковича, повідомляє прес-служба Народного руху України.

«Шановний пане Янукович! Ми, представники Форуму глибоко стурбовані станом здоров’я Юлії Тимошенко, яка відбуває тривале ув’язнення», – зазначили учасники форуму.

«Ви маєте владу прийняти рішення, яке б базувалося на гуманних засадах та забезпечити Юлії Тимошенко лікування за кордоном. Ми сподіваємося, що ця гуманна акція з Вашого боку буде позитивно зустрінута не лише в Україні, але й у всьому світі. Ми сподіваємося на Вашу добру волю», – сказано у зверненні.

Як повідомляє НРУ, звернення підписали Джон Маккейн (сенатор, США), Вітаутас Ландсбергіс (екс-депутат Європарламенту), Анджей Галіцкій (депутат Сейму, Польща), Емануїль Зінкеріс (депутат парламенту Литви), Коріна Фусу (депутат парламенту Молдови), Борис Нємцов (опозиціонер, Росія), Анатолій Лебедько (опозиціонер, Білорусь), Борис Тарасюк (народний депутат Верховної Ради, Україна).

Нагадаємо, 29 квітня однопартійці Тимошенко заявили про погіршення стану здоров'я екс-прем'єра.

Як повідомлялось, з 20 квітня Тимошенко оголосила голодування. Це сталося після того, як з'явилася інформація про її побиття під час перевезення з колонії до лікарні. Пенітенціарна служба заперечує цю інформацію.