Європейська федерація журналістів закликає звільнити журналіста Асєєва

20 Серпня 2018, 18:37

Європейська федерація журналістів закликала бойовиків терористичної організації "ДНР" негайно звільнити українського блогера й журналіста Станіслава Асєєва (Васіна), якого вони незаконно утримують в окупованому Донецьку. Про це йдеться у заяві на сайті федерації.

 

"Європейська федерація журналістів сьогодні повторила свій заклик щодо негайного звільнення журналіста", – йдеться у заяві.

 

Нагадаємо, 17 серпня стало відомо, що бойовики російсько-окупаційних військ примусили українського журналіста Станіслава Асєєва (Васіна), якого незаконно утримують в окупованому Донецьку, зізнатися у "шпигунстві"

 

 5 липня стало відомо, що український журналіст Станіслав Асєєв, якого утримують в неволі бойовики "ДНР" за його журналістську діяльність, почав голодування

 

Як повідомлялося, 10 січня звільнений з полону бойовиків історик-релігієзнавець Ігор Козловський  повідомив, що журналіста Станіслав Асєєв (Васін), якого утримують заручником в ОРДО, зараз перебуває на території арт-заводу "Ізоляці" в окупованому Донецьку. 

 

Станіслав Асєєв жив в окупованому Донецьку, під псевдонімом Станіслав Васін писав для «Українського тижня» та інших українських ЗМІ. Із 2 червня він перестав виходити на зв'язок. Учасники тристоронньої контактної групи в Мінську внесли ім'я журналіста з Донецька Станіслава Асєєва в список полонених для обміну.

 

16 липня терористи визнали, що зниклий Асєєв перебуває у них за ґратами. Вони звинувачують журналіста у «шпигунстві», за що можуть незаконно «засудити» до позбавлення волі на 12–14 років.