НОВИНИ

Звільнення заручників. Козловський повідомив про місце перебування журналіста Васіна

За словами професора, журналіст перебуває на заводі "Ізоляція".

Звільнений з полону бойовиків історик-релігієзнавець Ігор Козловський  повідомив, що журналіста Станіслав Асєєв (Васін), якого утримують заручником в ОРДО, зараз перебуває на території арт-заводу "Ізоляці" в окупованому Донецьку. Про це в середу, 10 січня, повідомляє Громадське телебачення.

"Він на заводі "Ізоляція", там у них щось на кшталт в’язниці — концтабору "МГБ", де сидять не лише політичні. Є ще підвали, де було телебачення, на Куйбишева 61. Тобто підвалів багато, не про всі ми знаємо", — зазначив Козловський.

Станіслав Асєєв був студентом Ігоря Козловського.

"Ми не знаємо хто де перебуває напевно, але за долею Асєєва ми стежимо, це один з моїх студентів, як і Фомічов (Володимир Фомічов — співробітник київської організації Центр UA, звільнений з полону бойовиків 27 грудня 2017 року — Ред.)", — додав Козловський.

Нагадаємо, Станіслав Асєєв жив в окупованому Донецьку, під псевдонімом Станіслав Васін писав для «Українського тижня» та інших українських ЗМІ. Із 2 червня він перестав виходити на зв'язок. Учасники тристоронньої контактної групи в Мінську внесли ім'я журналіста з Донецька Станіслава Асєєва в список полонених для обміну.

16 липня терористи визнали, що зниклий Асєєв перебуває у них за ґратами. Вони звинувачують журналіста у «шпигунстві», за що можуть незаконно «засудити» до позбавлення волі на 12–14 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.