Європарламентар: переговори Януковича з опозицією – це віртуальний проект

10 Грудня 2013, 12:08

За його словами, про це свідчать вчорашні дії силовиків, які "вривалися до штаб-квартири партії Юлії Тимошенко і розбирали барикади".

Коваль стверджує, що копіювання польського круглого столу в Україні не вдасться. На його думку, цей вид риторики не відповідає ситуації.

«Ідея, щоб за круглим столом були також колишні президенти, не подобається також самим українцям. Проект призначення технічного уряду за підтримки польської дипломатії є набагато більш реалістичним», – вважає Павел Коваль.

У вівторок, 10 грудня, чотири українські президенти мають зустрітися з цього приводу. Вони мають обговорити можливість виходу зі сформованої ситуації. У вівторок, 10 грудня, на цю тему також Янукович має поговорити із Верховним представником Європейського Союзу з закордонних справ і безпекової політики Кетрін Ештон.

Павел Коваль визнає, що перед Кетрін Ештон стоїть важке завдання. «Дипломати і політики повинні працювати до кінця, щоб під кінець змогти запропонувати розв’язання», – додає він. За словами Павла Коваля, це може бути найскладнішим завдання глави європейської дипломатії протягом останніх років.