НОВИНИ

Янукович з Кравчуком, Кучмою та Ющенком вже радяться у вузькому колі

У Києві уже розпочалась зустріч Віктора Януковича і трьох попередніх президентів, яка має стати першим кроком до широкого "круглого столу". Про це повідомила Ірина Ванникова.

"Зустріч чотирьох президентів уже почалась. Цю зустріч треба розглядати як перший крок до організації загальнонаціонального круглого столу за участю президентів, ініціативи "1 грудня", опозиції, молоді та представників громадянського суспільства", - розповіла вона.

Тим часом ні опозиційні партії, ні їхні лідери ще не отримували запрошень на круглий стіл.

В УДАРі заявили, що жодних запрошень від президента не отримували. Не запрошував Янукович і самого Віталія Кличка.

Щоправда, від ініціатора круглого столу екс-президента Леоніда Кравчука Кличко отримав пропозицію до діалогу, проте жодних конкретних дат чи місць у ній зазначено не було.

Депутат від "Свободи" Ігор Сиротюк запевнив, що його партію та її лідера Олега Тягнибока також ще не запрошували на діалог з Януковичем.

Як повідомлялось, 9 грудня екс-президент Леонід Кравчук повідомив, що Віктор Янукович підтримав ідею щодо загальнонаціонального круглого столу для знаходження компромісу та виходу з політичної кризи.

Нагадаємо, раніше три президенти України - Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко - у спільній заяві підтримали протест українців проти відмови від євроінтеграції. Вони закликали владу не вдаватися до будь-яких дій, які передбачають застосування сили до мирних громадян і адекватно оцінити значимість подій, що розгортаються в країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.