Євгенія Тимошенко: нові обвинувачення проти матері дискредитують самого Януковича

10 Серпня 2012, 07:17

«Такі особи як Кузьмін, Портнов та Льовочкін, які служать не закону, а є слугами Януковича, намагаються знову розпочати чорну PR-кампанію проти моєї мами», – зазначила Євгенія, додавши, що це стосується і «Такі намагання Януковича не матимуть успіху, вони розваляться, як і всі попередні абсурдні звинувачення», – зазначила Євгенія Тимошенко.

За словами доньки екс-прем’єра, європейська та американська спільнота переходить від заяв до прямих дій.

«Ми знаємо, що у Сенаті США, у Європейському парламенті обговорюються санкції проти Януковича та його оточення», – сказала Євгенія Тимошенко.

«Тому нові звинувачення виглядають як агонія, що тільки глибше дискредитує владу та людей, які працюють на Януковича», – зазначила донька екс- прем’єра.

Як повідомлялось, перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін обіцяє у вересні висунути обвинувачення екс-прем'єру Юлії Тимошенко у причетності до вбивства народного депутата Євгена Щербаня, оскільки Генпрокуратура має для цього достатньо підстав, але поки, коли закінчиться термін, визначений німецькими лікарями для відпочинку Тимошенко від стресів.

Крім того, за словами Кузьміна, Тимошенко також звинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень працівнику слідчого ізолятора, який перебував при виконанні службових обов'язків.

А захисник Тимошенко Сергій Власенко стверджує, що влада приготувала черговий фальсифікований відеоролик, на якому екс-прем’єр міністр Юлія Тимошенко начебто самостійно займається фізкультурою.