ЄС відреагував на припинення роботи російських офіцерів у СЦКК на Донбасі

18 Грудня 2017, 17:58

У Євросоюзі заявили, що Росія має виконувати свої зобов'язання в зв'язку із заявою Міноборони РФ відкликати російських офіцерів зі складу Спільного центру з контролю та координації  питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) на Донбасі.  Про це в понеділок, 18 грудня, повідомили в Європейській службі зовнішньої діяльності, пише Укрінформ.

"Ми очікуємо, що всі сторони виконають Мінські домовленості. ЄС продовжить свою підтримку дипломатичних зусиль щодо повної імплементації на засадах сталого політичного вирішення конфлікту на сході Україні, що забезпечить незалежність та територіальну цілісність України", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у Росії заявили, що з 19 грудня припиняють роботу російського Спільного центру контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії зіткнення сторін (СЦКК) та відкликають з України російських офіцерів. 

Нагадаємо, 14 грудня с Міністерство оборони Росії передало СММ ОБСЄ листа з повідомленням про те, що РФ збирається відкликати з території України офіцерів російських Збройних сил з Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування.