“ЄС” та “Батьківщина” відкликали своїх депутатів з комітету свободи слова

29 Серпня 2019, 10:34

Партії "Європейська солідарність" та "Батьківщина" відкликали своїх представників з парламентського комітету з питань свободи слова, головою якого може стати Нестор Шуфрич. Про це було оголошено 28 серпня на засіданні підготовчої депутатської групи.

 

Таким чином склад комітету зменшився до п’яти депутатів: один від партії "Опозиційна платформа – За життя" та чотири від "Слуги народу".

 

Кандидат на посаду голови комітету Нестор Шуфрич заявив, що він засмучений зменшенням кількості членів комітету в той час, коли відбуваються напади на журналістів.

 

Представник "ЄС" Артур Герасимов закликав замінити кандидатуру Шуфрича. За словами Герасимова, Шуфрич є "одним з найближчих друзів Віктора Медведчука".

 

Раніше партії "Європейська солідарність" та "Голос" виступили проти призначення представника "Опозиційної платформи – За життя" Нестора Шуфрича головою парламентського комітету з питань свободи слова.

 

Як повідомлялося, у Верховній Раді України дев'ятого скликання 27 серпня визначилися з посадами керівників парламентських комітетів, більшість з яких посіли представники "Слуги народу". Водночас очільником комітету з питань свободи слова обрали Нестора Шуфрича.