Єфремов не в курсі, що йому інкримінує ГПУ

30 Липня 2014, 20:23

"Я не бачив самого документа. Якщо я не зустрічався навіть з керівниками (підприємства "Луганськвугілля"), і не маю уявлення, про що йдеться, і я не читав, що там може бути пред'явлено, то, природно, я не можу зробити жодного висновку", – заявив Єфремов.

"Протягом останніх років я не зустрічався з жодним керівником " Луганськвугілля". Але мене це не дивує. Протягом 6 місяців відбувається постійне шельмування в мою сторону… Нині чинній владі не потрібна опозиція. Вони створюють тоталітарну державу, бажано, з диктатурою системи управління", – переконаний депутат.

Як відомо, 28 липня Генпрокуратура почала розслідування за фактом зловживання владою Єфремовим. Це випливає з відповіді слідчого Генпрокуратури України на звернення "Центру протидії корупції", текст якого оприлюднено в українських ЗМІ.

"Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти голови фракції Партії Регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова. Його звинувачують у зловживанні владою та протиправному тиску на службових осіб з метою отримати матеріальної вигоди. Відповідно до ч.2 ст. 364 Кримінального Кодексу України, йому загрожує позбавлення волі від 3 до 6 років", – йшлося у повідомленні.

Згідно з інформацією ГПУ, Єфремова звинувачують у тому, що він, перебуваючи у статусі народного депутата, тиснув на працівників державного підприємства "Луганськвугілля", змушував їх закупити обладнання у двох фірм –ТОВ "ДС-8" та ТОВ "Індекспром".