НОВИНИ

У Партії регіонів задумуються на заміною Єфремова

У Партії регіонів не виключають зміни керівництва своєї парламентської фракції. Про це розповіла журналістам депутат цієї фракції Ганна Герман.

"Не виключені зміни в керівництві фракції", - сказала вона.

На уточнююче питання, коли можуть відбутися ці зміни, Герман зазначила, що "не це головне".

"Головне, щоб ми чітко визначили і задекларували нашу платформу", - сказала вона.

Герман зазначила, що в партії зараз відбувається кристалізація і пошук "державницького шляху".

"Якщо переможе ця платформа, то очевидно будуть зміни. Бо у нас в заступниках голови фракції Царьов та інші люди, які, м'яко кажучи, мають іншу позицію", - пояснила вона.

На питання, хто може очолити фракцію замість нинішнього голови Олександра Єфремова, Герман сказала: "Це буде залежати від того, як Олександр Сергійович сам задекларує свою позицію публічно. Я думаю, що він це зробить. Саме це визначатиме подальшу його долю у фракції".

Вона не береться прогнозувати, скільки депутатів ще покинуть фракцію.

"Але ті, які залишаться, це будуть найбільш гідні люди... Навіть якщо таких людей буде декілька десятків, цього буде достатньо, щоб мати колосальний вплив", - сподівається Герман.

Як відомо, за останній тиждень із фракції Партії регіонів вийшли кілька десятків депутатів.

Напередодні в соцмережах з'явилася інформація про те, що Єфремов дав вказівку директору аеропорту в Луганську вимкнути вогні на посадкових смугах і зв'язок з диспетчерами перед посадкою літака Нацгвардії. Голова ВР Олександр Турчинов доручив силовикам перевірити інформацію про причетність лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова до заборони посадки літака. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.