Яцуба похвалився, що Севастополь отримає від Москви «дуже цінний подарунок»

7 Серпня 2012, 07:56

«Ми домовилися з керівництвом Москви під час святкування 29 липня в Севастополі Дня флоту України і Дня ВМФ, що уряд (російської) столиці подарує Севастополю п'ять нових пожежних машин», – сказав Яцуба.

За його словами, це дуже цінний подарунок, тому що пожежна техніка Севастополя потребує поповнення і оновлення.

«Пожежні можливості міста мізерні. Якби б не сили Чорноморського флоту, Внутрішніх військ і прикордонників, керівництво районів, МНС, ми б так швидко не подолали останню масштабну пожежу», – відзначив Яцуба.

Як повідомлялося, раніше було підписано програму співпраці між Севастопольською міськдержадміністрацією і урядом Москви на 2011-2013 рр.

Нагадаємо, у травні Севастопольський окружний адміністративного суд прийняв рішення про стягнення з Міністерства оборони РФ податкової заборгованості  у розмірі 1,3 млн грн. Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста.

У березні минулого року міська державна адміністрація Севастополя направила лист командуванню Чорноморського флоту Росії, в якому просила погасити заборгованість підприємств флоту перед містом у розмірі понад 20 млн гривень.

У квітні 2011 року Міноборони РФ погасило поточні борги севастопольських підприємств Чорноморського флоту із заробітної плати, що налічували в цілому близько п’яти мільйонів гривень.

Зазначимо, що в Криму мають провести нормативну грошову оцінку земель, що використовуються Чорноморським Флотом Росії і розташовані за межами населених пунктів автономії, після чого орендна плата має зрости.

Читайте також Політика Росії щодо ЧФ: Севастополю – славу, Новоросійську – кошти