НОВИНИ

Чорноморський флот заборгував Севастополю більше 20 млн гривень

Міська державна адміністрація Севастополя 25 березня направила лист командуванню Чорноморського флоту Росії, в якому просить погасити заборгованість підприємств флоту перед містом у розмірі понад 20 млн гривень.

Про це повідомила заступник голови міськадміністрації Ірина Цокур.

З її слів, у зверненні сказано про те, що підприємства ЧФ ще до 1 січня заборгували в Пенсійний фонд 12,469 млн гривень, і цього року заборгованість уже становить 166,8 тис. гривень.

Борг підприємств ЧФ із зарплати на сьогодні становить 7,982 млн гривень, у тому числі борг 771 заводу російського Чорноморського флоту становить близько 2 млн гривень і більш як 3 млн гривень заборгувало ВАТ "Лазаревське адміралтейство".

На 13 судноремонтному заводі борг в 2011 році становить 73 тис. гривень, але, зі слів Цокур, факт заборгованості непокоїть севастопольську владу, оскільки до кінця минулого року борг підприємства зріс до 4 млн гривень.

Цокур зазначила, що з 2008 року не виплачено борг будівельного управління ЧФ у Севастополі - 5,295 млн гривень.

Чиновниця також повідомила, що найближчим часом міськадміністрація має намір направити лист у Міністерство оборони Росії з вимогою виплатити борги російських підприємств у Севастополі.

 

Як повідомлялось, раніше мер Севастополя критикував Росію за несвоєчасну виплату місту компенсаційних коштів за перебування Чорноморського флоту Росії на території України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.