Яценюк запевняє, що веде у нову Раду «інших людей» зі своїми цінностями

5 Серпня 2012, 14:40

«Сьогодні ми маємо собі відповісти на питання, навіщо ми йдемо до парламенту, що ми будемо там робити, яку відповідальність ми беремо на себе і що очікують від нас люди», – звернувся Арсеній Яценюк до висуванців ВО «Батьківщина».

Він наголосив, що ця присяга – не просто акт підписання документу: «Це в першу чергу відповідальність перед собою, своєю родиною та країною. Відповідальність перед мільйонами українців, які просто змучились від цієї так званої української політики, політики візантійщини, корупції, зрад, змов. Політики, коли приходять під одними прапорами, а потім переходять під інші. Коли цінності відходять на задній план, а на передній план виходить гроші».

«Саме тому ми ідемо до нового парламенту. Люди дійсно очікують змін. Ми повинні принести ці зміни, і люди на нас сподіваються. На вас сподіваються мільйони. І ми зобов’язані зробити все те, що нами обіцяно, що від нас очікують, все те, що в кожного з нас у серці. Тому що це наша країна, наше майбутнє, це наші діти і родини. Тільки ми можемо це зробити», – наголосив він.

Яценюк підкреслив, що сьогоднішня присяга – це перший крок для того, «щоб люди повірили, що тут зовсім інша якість української політики, інші люди, які знають, що таке честь і гідність, розуміють, що таке відповідальність, вірні своїх державі, своїй країні, своїм цінностям і українцям».

Як повідомлялось, 5 серпня всі кандидати в народні депутати Верховної Ради, котрі балотуються від об’єднаної опозиції «Батьківщина», присягнули на вірність українському народу і пообіцяли звільнити його «від кримінального окупаційного режиму президента Віктора Януковича».

Кандидати від об’єднаної опозиції також присяглись неухильно виконувати у майбутньому рішення фракції та дотримуватись фракційної дисципліни, а також взяли на себе публічне зобов’язання скласти із себе повноваження народних депутатів, якщо їхня політична позиція піде врозріз із позицією об’єднаної опозиції.

Кожен із кандидатів урочисто пообіцяв у разі його обрання народним депутатом вступити до фракції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та ні юридично, ні фактично не виходити з неї протягом дії мандату, наданого йому виборцем.

Нагадаємо, 30 липня об’єднана опозиція оприлюднила список своїх кандидатів у депутати у багатомандатному виборчому окрузі.

Читайте також Об’єднані опозицією: до прохідної частини «Батьківщини» потрапили потенційні «тушки» і нове покоління